Kontakt oss

E-mail: post@republikk.no

Styret i organisasjonen

Craig Aaen-Stockdale

Leder (craig@republikk.no)

Erlend Granrund

Nestleder (erlend@republikk.no)

Per Kristian Hansen

Nestleder 2 (per@republikk.no)

Jens Aldo Carrizo-Nilsen

Styremedlem (jens@republikk.no)

Ivar Romunstad

Styremedlem (ivar@republikk.no)

Jon H Leren

Styremedlem (jon@republikk.no)

Victoria Åsne Kinsella

Styremedlem (Victoria@republikk.no)

Spørsmål om Norge som republikk

Hvor kan jeg kontakte dere

E-post: post@republikk.no, eller kontakt en av oss direkte

Hva er bankkontonummeret til NSR?

Bankkonto 4930.11.53154

Hva er organisasjonsnummeret til NSR?

Org.nr.982 759 145

Norge som republikk - VIPPS: 770185

AERM

Info

Om oss

Bli medlem

Bli medlem

Social